Mondragon University - Blanca de Castilla 11.02.2024
Yenile
Bitmiş
11/02 12:30
Country:
İspanya
League:
İspanya. Liga EBA
G
C1
C2
C3
C4
76
19
8
21
28
71
14
21
24
12
Eşzamanlı
Mondragon University
Blanca de Castilla
Kazanır
Kazanır
0
0
Bu takımların ilk oyunu olacak, bilgiler daha sonra açıklanacak.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!
Kim kazanır?
Sonucu görmek için oy verin
MON
- %
BLA
- %
Mondragon University - Blanca de Castilla - 11.02.2024 basketbol maçı, İspanya. Liga EBA turnuvasının kapsamında oynanacak ve 12:30'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Mondragon University - Blanca de Castilla basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.
Mondragon University ve Blanca de Castilla basketbol maçı
Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Mondragon University - Blanca de Castilla arasındaki 11 Şub 2024 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.Basketbol oyunları
Mondragon University ve Blanca de Castilla'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%Mondragon University en son basketbol maçları ve sonuçları:
- Pas Pielagos - Mondragon University 13 Nis 2025 73:93 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- AD Cantbasket - Mondragon University 29 Mar 2025 75:70 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- Mondragon University - CB Valle De Egues 23 Mar 2025 77:75 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- LogroBasket Club - Mondragon University 08 Mar 2025 101:64 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- Mondragon University - Solares/Claret 02 Mar 2025 88:82 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
Blanca de Castilla en son basketbol maçları ve sonuçları:
- Carbajosa - Blanca de Castilla 10 Oca 2026 87:82 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- AD Cantbasket - Blanca de Castilla 14 Ara 2025 94:81 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- Tolosako Adiskideok - Blanca de Castilla 15 Kas 2025 83:77 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- Pas Pielagos - Blanca de Castilla 09 Kas 2025 80:65 İspanya Şampiyonası. 4.Bölüm
- Blanca de Castilla - Tolosako Adiskideok 24 Şub 2024 68:63 İspanya. Liga EBA